Obserwatorzy

poniedziałek, 5 grudnia 2016

148. "Igłą Malowane" 6/2016- recenzja

Witajcie.

I co tu dużo mówić. Znowu nie było mnie ponad 2 tygodnie, a i robótkowo za dużo się nie działo. Wczoraj miały powstać karteczki na zabawy do Ani i Uli, a skupiłam się na kolejnych stroikach. Powstało ich 10, ale prezentacja nastąpi później. Muszę to wszystko jakoś ogarnąć, bo zaraz sama się pogubię. O tylu rzeczach chciałabym Wam napisać, ale nie potrafię jakoś się zorganizować.

Ale nie o tym miało być. Dzisiaj chciałabym Wam przestawić recenzję kolejnego numeru "Igłą Malowane" oraz pochwalić się miłą niespodzianką jaka dołączona była do gazetki.

Żaden z poprzednich numerów tak mi się nie spodobał jak ten. Po pierwsze za sprawą małych i troszkę większych wzorków. A po drugie ze względu na fakt, że nawiązuje w większości do tematyki zimowo- świątecznej.  I oto chyba chodzi? 
Na początek jakże lubiane przeze mnie wzorki na karteczki,


na zawieszki


oraz ciut większe śnieżynki, które pięknie wkomponują się w niejedną świąteczną kartę.


Choć serwety to nie moja bajka, ale śnieżynki na niej zamieszczone pojedynczo także znajdą u mnie zastosowanie.Redakcja także zaproponowała nam kilka mniejszych schematów o tematyce dziecięcej.

Uroczy skrzacik


oraz te motywy będą pięknie ozdabiały ściany pokoju niejednego maluszka.


W numerze znajdziemy także sporo większych wzorów o różnej tematyce, którym warto poświęcić trochę uwagi.
"Paryski szyk" trafia na moją listę hafciarską choć obawiam się trochę konturów, które są prowadzone "nie po dziurkach"- nie wiem jak to fachowo nazwać. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi.


A na koniec zostawiłam sobie miłą niespodziankę, która stanowiła dodatek do numeru. Uroczy króliś i imienne podziękowanie od Coricamo za współpracę. :)

 Jeszcze raz dziękuję Redakcji za możliwość recenzowania Waszej gazetki.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


A Wam moi Drodzy Czytelnicy dziękuję za to, że do mnie zaglądacie i komentujecie pomimo tego, że tak ostatnio zaniedbuję mojego jak i Wasze blogi. Te wszystkie przemiłe słowa pod stroikami zaowocowały kolejnymi 10 sztukami, ale czekam na wolny dzień, aby zrobić jakieś lepsze zdjęcia. Póki co wychodzę z domu i wracam jak na dworze ciemno.


Serdecznie witam także w moich skromnych progach: Danusię Witkowską, Anitę T. oraz Agnieszkę T. Dziewczyny rozgośćcie się i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej. :)

To byłoby na tyle. :)

Pozdrawiam.8 komentarzy:

 1. Z chęcią będę tu zaglądać :) Czekam na kolejne zdj. stroików :)
  Pozdrowionka
  _________
  https://magia-zdobienia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie się też numer wyjątkowo podoba , sporo tam drobnicy takiej jak lubię. A podziękowanie i gratis całkowicie nie zaskoczył. Oczywiście bardzo pozytywnie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale cuda! Niezwykle inspirujący numer.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie ten numer tez bardzo sie podoba, kazdy znajdzie cos interesującego dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi w tym numerze najbardziej podoba się zegar :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawa recenzja gazetki :) oraz dodam że bardzo też ciekawy blog :)

  OdpowiedzUsuń