Obserwatorzy

wtorek, 22 maja 2018

209. Podaj dalej od Kasi

Witajcie.

Znowu wieki mnie nie było. Dziecina pochłania mnie w całości. Do tego postanowiłam się pobawić w ogrodnika i wzięłam się za uprawę swoich warzyw, aby mieć w szczególności na rozszerzanie diety dla malutkiej. Niestety boję się kupować to co oferują nam sklepowe półki. Przynajmniej teraz jak ma kilka miesięcy. Swoje to swoje. Do tego w międzyczasie trafiła się okazja i niespodziewanie zakupiliśmy działkę rekreacyjną na ogródkach działkowych i w miarę możliwości staram się jak mogę pomagać mężowi doprowadzić ją do takiego stanu jak chcemy, aby wyglądała. Troszkę trawki, troszkę warzywek i kwiatków. :) Marzymy, aby Alicja w przyszłym roku miała gdzie hasać, bo w bloku za bardzo nie poszaleje. :) Na jakiekolwiek robótki mam czas tylko po uśpieniu córci o ile sama nie zasnę przy niej.

Ale wracając do tematu. Tydzień temu otrzymałam od Kasi z bloga w kąciku na poddaszu... paczuszkę w ramach zabawy podaj dalej, a w niej mnóstwo wspaniałości. Zobaczcie sami:
Dziękuję Ci Kasiu za super niespodziankę.

I w myśl zasad powyższej zabawy ogłaszam taką samą u siebie. Zapraszam dwie osoby, którym w przeciągu roku przygotuję niespodziankę. Czy znajdzie się ktoś chętny?

A na koniec jeszcze moja mała śmieszka. :)


Dziękuję za to, że jeszcze tu zaglądasz. :)

6 komentarzy:

 1. Bardzo cieszę się, że spodobał Ci się prezent. Pochwal się działką. Lubię podglądać postępy z prac. Ja z moim synkiem teraz szukamy działki dla siebie, ale takiej większej, żeby domek się zmieścił. Masz uroczą córeczkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne prezenty, a córeczka prześliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna córcia! A prezent zawsze miły :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I see your blog daily, it is crispy to study.
  Thanks for sharing the good information!
  ไฮโลออนไลน์

  OdpowiedzUsuń
 5. Super podawajka, ja na razie podziękuję, jeszcze rok się wstrzymam, mój też jeszcze niweluje moje plany, boję się ze mogę nawalić.

  OdpowiedzUsuń
 6. I really like your post good blog on site,Thanks for your sharing.

  ดูหนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń