Obserwatorzy

czwartek, 20 kwietnia 2017

187. Powrót do rzeczywistości i nadrabianie zaległości

Witajcie.

Po znowu zbyt długiej przerwie wracam do Was i blogowego świata. Ja dopiero powracam do normalności. Praca oraz druga zmiana w domu skutkowały tym, że jak długa padłam po południu w lany poniedziałek i obudziłam się dopiero we wtorek, żeby znowu pójść do pracy. O zgrozo! Wybaczcie, ale nawet nie zamieściłam żadnych życzeń. Bałam się, że jak tylko raz przysiądę się do komputera to  przepadnę. Prawdą jest, że internet jest okropnym złodziejem czasu, a u mnie go zawsze na wagę złota.

Nadrabianie zaległości zacznę od Jarmarku Wielkanocnego, który odbył się 2 kwietnia w centrum mojego rodzinnego miasta. Za namową koleżanki (także rękodzielniczki) postanowiłam się zgłosić i taki oto sposobem moje prace ujrzały światło dzienne, a ja mogłam trochę opowiedzieć o swojej pasji. Pogoda dopisała, atmosfera wśród wystawców super. 5 godzin upłynęło nie wiadomo kiedy, a i przy okazji nawet kilka prac udało się sprzedać. Największą popularnością cieszyły się haftowane karteczki. :)

Nasze stoisko
Ponadto więcej o jarmarku można poczytać na stronie Urzędu Miasta, gdzie trafiłyśmy na nagłówek. :) TU.

Na koniec zakupiłam sobie taki wianuszek, który ozdabia teraz moje drzwi wejściowe.Po moich jarmarkowych ekscytacjach pora przejść do chwalenia się. Na początku kwietnia znowu szczęście się do mnie uśmiechnęło i wygrałam trzecią nagrodę w urodzinowym candy u Tiny. Przyznam się bez bicia, że po podaniu adresu zupełnie o tej wygranej zapomniałam i oprzytomnienie przyszło dopiero po odebraniu przesyłki oczywiście awizowanej. Swoją drogą chyba zacznę znowu podawać adres rodziców, aby zaprzyjaźniony listonosz przynosił mi przesyłki do pracy, bo właśnie na tym rejonie pracuje. Przed świętami oczywiście nie było okazji pokazać nagrody dlatego robię to teraz.Tino dziękuję Ci jeszcze raz za przemiłą niespodziankę. Obiecuję, że nic się nie zmarnuje i będzie wykorzystane należycie.Ponadto pragnę jeszcze podziękować Ani za piękną karteczkę i życzenia wielkanocne.A tak prezentują się wszystkie tegoroczne karteczki.


Dziękuję serdecznie za pamięć i wszystkie serdeczne życzenia. :)


Dziękuję za uwagę i do kolejnego poczytania. Sukcesywnie będę starała się nadrabiać pozostałe zaległości i zaglądać tutaj częściej. :)

Pa pa pa.

10 komentarzy:

 1. Gratuluję udziału w jarmarku i tylu pozytywnych emocji. Nagroda super, a karteczki cieszą w każdych ilościach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratki Aniu! Piękne prace przygotowałyście :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Stoisko miałyście super! Piękne prace.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję debiutu na jarmarku , fajnie jak inni podziwiają i doceniają . Prezenty dostałaś świetne
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne prace na Waszym stoisku! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne stoisko przygotowałyście i piękne prace :) gratuluję wygranej i pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. Prześliczne pisanki i karteczki, to nic dziwnego że znalazły kupców:-) Prezent i karteczi piękne:-)
  Pozdrawiam cieplutko:-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję Ci udziału w jarmarku, ja nie mam do tego śmiałości ;) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję debiutu na jarmarku!Piękne prace na Waszym stoisku.

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję jarmarku :) Śliczną niespodziankę dostałaś od Tiny, i piękne kartki.

  OdpowiedzUsuń