Obserwatorzy

czwartek, 9 kwietnia 2015

10. Święta, święta i po świętach. Sal u Sylwii- odsłona 4

Święta wielkanocne jak szybko przyszły tak i szybko minęły. Pogoda nie sprzyjała przygotowaniom- przez tą szarugę nic się nie chciało. Nawet zamiłowanie do krzyżyków tego nie przezwyciężyło. Jeżeli już nadarzyła się jakaś wolna chwilka to spędziłam ją na czytaniu Waszych blogów i podziwianiu prac, które wychodzą spod Waszych igiełek. Jestem pod wrażeniem z jaką zawrotną szybkością powstają hafty u Kasi .

U mnie dzieje się mało. Dotychczasowa aura nie wpływała na mnie dobrze, a i teraz cały czas mogłabym spać. Nawet litry kawy nie pomagają. :)
Po zakończeniu zabawy wielkanocnej u Iwy powoli powstawała kwietniowa muffinka. Miałam nadzieję skończyć ją wczoraj wieczorem, ale niestety oczy odmówiły posłuszeństwa- same się zamykały, i musiała poczekać do dzisiaj.

Babeczka- koszyczek prezentuje się następująco.

A tak w towarzystwie swoich trzech koleżanek.
Zastanawiam się jeszcze nad wyhaftowaniem pod każdą nazwy miesiąca, tylko muszę poszukać odpowiedniej czcionki.

Pochwalę się jeszcze moim tworem wielkanocnym. Tak mnie naszło na malowanie- raz igłą, a innym razem lukrem, czekoladą i pisakami cukrowymi. :)


Czekając na wzór kolejnej muffinki biorę się za ciąg dalszy samplera. Zakochałam się w tym wzorze zobaczywszy go na blogu matram . Kolorystycznie pasowałby mi do sypialni, ale nie za bardzo tematycznie. To się jeszcze zobaczy. Tymczasem czekam na resztę kolorków.

Uff, ale się rozpisałam.
Do zobaczenia.

4 komentarze:

  1. Aniu, Twoja muffinka wyszła słodziutka. Widzę,że używasz ciemniejszej niteczki do okonturowania niż ja i Twoje babeczki wychodzą bardziej wyraźne niż moje. Nie będę jednak nic zmieniać w swoich bo bardzo nie lubię konturów... :D Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Owszem kontury robię czarną nitką. A to dlatego, że nie spojrzałam dokładnie w rozpiskę. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. śliczne muffinki, bardzo dziękuję za wizytę u mnie i przemiły komentarz, jestem niezwykle szczęśliwa dzięki Twoim słowom :) pozdrawiam i zapraszam częściej :))

    OdpowiedzUsuń