Obserwatorzy

czwartek, 7 maja 2015

15. Radosna :)

Co prawda bloga założyłam całkiem niedawno. Idzie mi tak sobie- moje prace powstają w żółwim tempie, ponieważ znaczną część wolnego czasu spędzam na buszowaniu po innych blogach. Oglądanie i podziwianie wielu prac wykonanych różnymi technikami rodzi w mojej głowie mnóstwo pomysłów. Podczas jednej z wędrówek po blogosferze natrafiłam na Pasje Justychy i jej candy. Oczywiście wzięłam w nim udział. A nuż się poszczęści i będę miała okazję na tworzenie z wykorzystaniem moich hafcików i przydasi, które oferowała Justyna.

Szczęście się do mnie uśmiechnęło i podziwiajcie czego jestem właścicielką. :)

Justyno dziękuję za super zabawę i hojność.. Paczka przyszła dzisiaj rano, a banan z mojej buźki nadal nie znika. Może to co teraz napiszę jest nie na miejscu, ale moja siostra stwierdziła, że przeżyłam "artystyczny orgazm". Nie wiem czy wszystko sfotografowałam, ale tyle tego jest, że mogłam się pogubić. Mężulkowi najbardziej dziewczynki przypadły do gustu. :)


Serdecznie zapraszam na bloga Justyny oraz do sklepu, gdzie można kupić jej prace.

4 komentarze:

 1. Gratulacje!! Wspaniała wygrana :) Zapraszam serdecznie do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal cieszę się jak dziecko :) Podaj mi adres bloga- bardzo chętnie zajrzę.

   Usuń
  2. http://haftowanyzakatek.blogspot.com/ Serdecznie zapraszam :)

   Usuń
 2. Bardzo się cieszę, ze nagroda się spodobała - widziałam, ze już swietnie zaczynasz wykorzystywac przedasie :) - dzięki raz jeszcze za zabawę oraz jeszcze większe dzięki za karteczkę z Twoim haftem - bardzo pozytywne zaskoczenie :) pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń